MODUS celo ke svit Z bílá se závěsem (par) pro liniová svítidla
KOD KRAT.:MOZCELA/Z
KOD VÝR.:ZCELA/Z
EAN.:8595073761467
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696578797 |
| Váha | .095 kg |
| Délka | 118 |
| Průměr | 29 |
| Balení | 10 ks |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 63 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | lineární |
| Výška balení | 30 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 100 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | R7s |
| Příkon | 14 W |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08718696578803 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHLEDCPR7S14/830D | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001243702 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696578803 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718696578797 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869657879700 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOZCELA/Z
KOD VÝR.:ZCELA/Z
EAN.:8595073761467
KOD KRAT.:PHPIZ24KL60
KOD VÝR.:872790001792249
EAN.:8727900017922
KOD KRAT.:MOFIT5000A5KN625/ND
KOD VÝR.:FIT5000A5KN625/ND
EAN.:8596099048419
KOD KRAT.:AB5512C-2349 H3
KOD VÝR.:5512C-2349 H3
EAN.:8595017219306
KOD KRAT.:MOHSP/2x3W/C/1/SE/X/
KOD VÝR.:OZN/HSP/2x3W/C/1/SE/X/TR/OTW
EAN.:5902448911922
KOD KRAT.:PHI8721103039958
KOD VÝR.:872110303995800
EAN.:8721103039958
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena