LIDOKOV klíč 01.044 k zámkům čtyřhran 6x6 mm 01.044
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DBO.ECO |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082816490 |
| Délka | 116mm |
| Rozměry | 116x156x93mm |
| Šířka | 116 |
| Výška | 156 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| Délka balení | 116 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Počet modulů | 5 |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 15.6 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 156 mm |
| Výška balení | 93 mm |
| Zástavbová hloubka | 70 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Krytí | IP40 |
| EAN | 4015082816490 | ks | 1 | ks |
| KOD | EABC-O-1/5-TW-ECO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena