EMOS čidlo pohybové (PIR) IP44 bílá Kód:G1120
KOD KRAT.:BEG1120
KOD VÝR.:1454007200
EAN.:8592920032817
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920052693 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 35 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 26.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 195 mm |
| Výška balení | 265 mm |
| EAN | 8592920052693 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEEV023 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEG1120
KOD VÝR.:1454007200
EAN.:8592920032817
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena