EATON rozvodnice na omítku BC-O-1/5-TW-ECO 5mod. IP40 plná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920032817 |
| Balení | 40 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 75 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 14 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 90 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8592920032817 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEG1120 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena