PHILIPS LED zářivka EM T5 0.6m 8.5W/NIL 1050lm/830 G5 25Y
KOD KRAT.:PHELEDT8.5/830
KOD VÝR.:8720169308909
EAN.:8720169308909
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075436787 |
| Balení | 4 ks |
| Délka | 105 |
| Průměr | 60 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Ostatní |
| Délka balení | 60 mm |
| Možnost stmívat | 3DIM |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 60 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | A-tvar |
| Výška balení | 145 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 806 lm |
| Úhel vyzařování | 200 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075436794 | box | 11 | ks |
| KOD | OSE3DFA7W/827 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075436787 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDT8.5/830
KOD VÝR.:8720169308909
EAN.:8720169308909
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:OSEDS5/840EM
KOD VÝR.:4058075822993
EAN.:4058075822993
KOD KRAT.:OS4099854067822
KOD VÝR.:4099854067822
EAN.:4099854067822
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
KOD KRAT.:PHQRC125ZSME-2/WH
KOD VÝR.:871869607334699
EAN.:8718696073346
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-40
KOD VÝR.:248847
EAN.:4015082488475
KOD KRAT.:MGFCL71600v0-sc
KOD VÝR.:FCL71600v0-sc+830840
EAN.:4892657102642
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E14/BL
KOD VÝR.:8718699777555
EAN.:8718699777555
KOD KRAT.:WG773-332
KOD VÝR.:773-332
EAN.:8594031136101
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena