OSRAM LED nástrčka DULUX S EM 6W/11W G23 4000K 700lm/140° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822993 |
| Délka | 165.00 |
| Průměr | 32.30 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 9 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 550 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G23 |
| Provedení | opál |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075822993 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075823006 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEDS5/840EM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
KOD KRAT.:OS4099854434747
KOD VÝR.:4099854434747
EAN.:4099854434747
KOD KRAT.:PHLEDCPDS5/840
KOD VÝR.:872016928660300
EAN.:8720169286603
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:OS4099854456572
KOD VÝR.:4099854456572
EAN.:4099854456572
KOD KRAT.:PHELEDT8.5/830
KOD VÝR.:8720169308909
EAN.:8720169308909
KOD KRAT.:OSEDD6/830EMM
KOD VÝR.:4058075823099
EAN.:4058075823099
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:BEP0612
KOD VÝR.:1902060200
EAN.:8595025309556
KOD KRAT.:HDL381A
KOD VÝR.:L381A
EAN.:8596425057139
KOD KRAT.:PHIH8719514339224
KOD VÝR.:871951433922400
EAN.:8719514339224
KOD KRAT.:BEP1613
KOD VÝR.:1902160300
EAN.:8595025309624
KOD KRAT.:PHIH8719514340855
KOD VÝR.:871951434085500
EAN.:8719514340855
KOD KRAT.:PHIH8719514343528
KOD VÝR.:871951434352800
EAN.:8719514343528
KOD KRAT.:KCHNP01430
KOD VÝR.:HNP01430
KOD KRAT.:BEP0300N
KOD VÝR.:1903030001
EAN.:8592920076941
KOD KRAT.:KCHKU41E
KOD VÝR.:HKU41E
KOD KRAT.:MO245039905
KOD VÝR.:245039905
EAN.:8596099026226
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena