LEDVANCE LED nástrčka DULUX D EM 5W/10W G24d-1 3000K 540lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDD5/830EM
KOD VÝR.:4058075823051
EAN.:4058075823051
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169290518 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G24q-3 |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 8720169290518 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPD/E9.5/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169290525 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEDD5/830EM
KOD VÝR.:4058075823051
EAN.:4058075823051
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
KOD KRAT.:OSEDD7/840EM
KOD VÝR.:4058075823150
EAN.:4058075823150
KOD KRAT.:PHLEDCPD8.9/840
KOD VÝR.:872016928760000
EAN.:8720169287600
KOD KRAT.:PHLEDCPD5.9/840
KOD VÝR.:872016928752500
EAN.:8720169287525
KOD KRAT.:YEC5722
KOD VÝR.:5722
EAN.:8594031130321
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena