PHILIPS LED panel Coreline RC132V.G6 31W 4300lm/840 IP44 60x60 OC BN
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-751279
KOD VÝR.:872016975127999
EAN.:8720169751279
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075706132 |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 10 |
| Balení | 20 ks |
| Délka | 5000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 242 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Krytí | IP67 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 24.2 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1870 lm |
| Šířka balení | 242 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Výška balení | 26 mm |
| Výška/hloubka | 1970-04-01 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Napětí | 24 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSILSP2000/965/5/IP6 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075706132 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075706149 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-751279
KOD VÝR.:872016975127999
EAN.:8720169751279
KOD KRAT.:OSIDCCLAYNEC3
KOD VÝR.:4058075841086
EAN.:4058075841086
KOD KRAT.:VAHV364BL1
KOD VÝR.:V364
EAN.:4008496245734
KOD KRAT.:MD830.30/4DV
KOD VÝR.:8594031135623
EAN.:8594031135623
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena