LEDVANCE DRT DS P 42/850-1000/42 GY UNV1 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854615405
KOD VÝR.:4099854615405
EAN.:4099854615405
| Délka balení | 240 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 32.5 cm |
| Šířka balení | 285 mm |
| Výška balení | 325 mm |
| Produktová řada | Bellini |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169266377 |
| Rozměry | 280x200x174mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | E27 |
| Krytí | IP44 |
KOD KRAT.:OS4099854615405
KOD VÝR.:4099854615405
EAN.:4099854615405
KOD KRAT.:PHI8719514385801
KOD VÝR.:871951438580100
EAN.:8719514385801
KOD KRAT.:AMNU200454
KOD VÝR.:NU200454
EAN.:3606489452391
KOD KRAT.:PHQRC065ZSME-3/WH
KOD VÝR.:871016336592399
EAN.:8710163365923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena