WAGO krabicová svorka 4x0.5-2.5 mm2 transp/červená Kód:2273-204
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699657611 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 15 W |
| Označení zdroje | T32 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Provedení | filament |
| přepravní rozměr cm | 18.5 cm |
| Příkon | 2.3 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 136 lm |
| Šířka balení | 185 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 65 mm |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718699657611 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDT322.3/827K | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869965761100 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002053201 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699657628 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
KOD KRAT.:WG2273-202
KOD VÝR.:2273-0202-22730202
EAN.:4050821027843
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:MDSBZZ6.4/3.2
KOD VÝR.:RCZ 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120049243
KOD KRAT.:KCKVDDHS12250B
KOD VÝR.:KVDDHS12/250B
KOD KRAT.:BEP0413R
KOD VÝR.:P0413R
EAN.:8592920111680
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena