MENNEKES zásuvka vestavná 32A 5-pólová 400V Kód:4130 IP44 -do zdi
KOD KRAT.:MK4130
KOD VÝR.:4130
EAN.:4015394021759
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | bulb 1906 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854091353 |
| Délka | 140.00 |
| Průměr | 64.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | ST64 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 100 lm |
| Ekvivalentní náhrada za | 10 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | OS4099854091353 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854091353 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854091360 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MK4130
KOD VÝR.:4130
EAN.:4015394021759
KOD KRAT.:PHICL550SSRD184WWV
KOD VÝR.:8718699680992
EAN.:8718699680992
KOD KRAT.:OSECIRC14.5/827
KOD VÝR.:4058075606999
EAN.:4058075606999
KOD KRAT.:PHELEDTM26/840HO2
KOD VÝR.:871869681923400
EAN.:8718696819234
KOD KRAT.:OSA64193DWXTR
KOD VÝR.:4062172232906
EAN.:4062172232906
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/840HF
KOD VÝR.:871951448678200
EAN.:8719514486782
KOD KRAT.:OS4099854391996
KOD VÝR.:4099854391996
EAN.:4099854391996
KOD KRAT.:OS4099854434907
KOD VÝR.:4099854434907
EAN.:4099854434907
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena