PHILIPS výb.halogen. MASTER CDM-TC 70W/830 230V G8.5
KOD KRAT.:PHVCDMTC70/830
KOD VÝR.:871150020167615
EAN.:8711500201676
| přepravní rozměr cm | 27.9 cm |
|---|---|
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Třída svítidla | II |
| Včetně zdroje | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718291443506 |
| Váha | 0.72 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | E27 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Barevné provedení | černá |
| Typ svítidla | závěsné |
| Krytí | IP44 |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8718291443506 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718291510482 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHI15386/30/16 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291510482 | box | 11 | ks |
| GPC | 915002790102 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDMTC70/830
KOD VÝR.:871150020167615
EAN.:8711500201676
KOD KRAT.:PHLEDTF4.5W/827/BL
KOD VÝR.:871869978335802
EAN.:8718699783358
KOD KRAT.:PHI15386/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
KOD KRAT.:SISSN1215E
KOD VÝR.:SSN1215E
EAN.:8595092115395
KOD KRAT.:OSESMP4.9MCE14WF
KOD VÝR.:4058075778658
EAN.:4058075778658
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZEL
KOD VÝR.:5906194000978
EAN.:5906194000978
KOD KRAT.:MO1674004001
KOD VÝR.:1674004001
EAN.:8595073750775
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27WF
KOD VÝR.:4058075609792
EAN.:4058075609792
KOD KRAT.:PCE0156TT
KOD VÝR.:015-6TT
EAN.:9003399230103
KOD KRAT.:AMWDE000613
KOD VÝR.:WDE000613
EAN.:3303432400354
KOD KRAT.:PHIH8720169331037
KOD VÝR.:8720169331037
EAN.:8720169331037
KOD KRAT.:SASP45360C
KOD VÝR.:SEL.3.426
EAN.:8014748300638
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena