LEDVANCE LED zářivka T5 AC 0,549m 7W 230V G5 6500K 1100lm NonDim 50Y;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854552809
KOD VÝR.:4099854552809
EAN.:4099854552809
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514487888 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 42 W |
| Označení zdroje | PL-T |
| Patice | G24q-4 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | NE |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 8719514487888 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003576902 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951448788800 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPDT18.5/830HF | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854552809
KOD VÝR.:4099854552809
EAN.:4099854552809
KOD KRAT.:OS4099854579707
KOD VÝR.:4099854579707
EAN.:4099854579707
KOD KRAT.:OSE4058075435346
KOD VÝR.:4058075435346
EAN.:4058075435346
KOD KRAT.:PHLEDCPDL18/840MA
KOD VÝR.:872016928722800
EAN.:8720169287228
KOD KRAT.:OS4099854579820
KOD VÝR.:4099854579820
EAN.:4099854579820
KOD KRAT.:OS4099854551888
KOD VÝR.:4099854551888
EAN.:4099854551888
KOD KRAT.:OS4058075432932
KOD VÝR.:4058075432932
EAN.:4058075432932
KOD KRAT.:NAZTR40NBB
KOD VÝR.:359005000
EAN.:8595209901101
KOD KRAT.:OS4099854432507
KOD VÝR.:4099854432507
EAN.:4099854432507
KOD KRAT.:OS4099854432064
KOD VÝR.:4099854432064
EAN.:4099854432064
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena