LEDVANCE LED reflektor PFM MR16 2.1W/20W GU5.3 2700K 210lm/120° NonDim 15Y sklo
KOD KRAT.:OSEMR162.1/827120
KOD VÝR.:4099854235184
EAN.:4099854235184
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854432064 |
| Délka | 603.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 4099854432064 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854432064 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854432071 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEMR162.1/827120
KOD VÝR.:4099854235184
EAN.:4099854235184
KOD KRAT.:OSELT5EX54/26/840
KOD VÝR.:4058075730472
EAN.:4058075730472
KOD KRAT.:OSEDS5/865EM
KOD VÝR.:4099854502354
EAN.:4099854502354
KOD KRAT.:OS4099854552465
KOD VÝR.:4099854552465
EAN.:4099854552465
KOD KRAT.:OSA7507ULT-02B
KOD VÝR.:4008321415165
EAN.:4008321415165
KOD KRAT.:OS4099854091490
KOD VÝR.:4099854091490
EAN.:4099854091490
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena