OSRAM LED svíčka filament 1906 B35 1.8W/ E14 2200K 30lm NonDim 15Y čirá zlatavá
KOD KRAT.:OS4099854551888
KOD VÝR.:4099854551888
EAN.:4099854551888
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854579820 |
| Délka | 563.20 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1560 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854579837 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854579820 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854579820 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854551888
KOD VÝR.:4099854551888
EAN.:4099854551888
KOD KRAT.:OS4058075432932
KOD VÝR.:4058075432932
EAN.:4058075432932
KOD KRAT.:NAZTR40NBB
KOD VÝR.:359005000
EAN.:8595209901101
KOD KRAT.:OS4099854432507
KOD VÝR.:4099854432507
EAN.:4099854432507
KOD KRAT.:OS4099854432064
KOD VÝR.:4099854432064
EAN.:4099854432064
KOD KRAT.:OSEMR162.1/827120
KOD VÝR.:4099854235184
EAN.:4099854235184
KOD KRAT.:OSELT5EX54/26/840
KOD VÝR.:4058075730472
EAN.:4058075730472
KOD KRAT.:OSEDS5/865EM
KOD VÝR.:4099854502354
EAN.:4099854502354
KOD KRAT.:OS4099854552465
KOD VÝR.:4099854552465
EAN.:4099854552465
KOD KRAT.:OSA7507ULT-02B
KOD VÝR.:4008321415165
EAN.:4008321415165
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena