OSRAM LED zářivka filament T26 40 CL 4W/827 230V E14 470lm 2700K NonDim 15Y
KOD KRAT.:OS4058075432932
KOD VÝR.:4058075432932
EAN.:4058075432932
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854551888 |
| Délka | 97.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 30 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854551895 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854551888 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854551888 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075432932
KOD VÝR.:4058075432932
EAN.:4058075432932
KOD KRAT.:NAZTR40NBB
KOD VÝR.:359005000
EAN.:8595209901101
KOD KRAT.:OS4099854432507
KOD VÝR.:4099854432507
EAN.:4099854432507
KOD KRAT.:OS4099854432064
KOD VÝR.:4099854432064
EAN.:4099854432064
KOD KRAT.:OSEMR162.1/827120
KOD VÝR.:4099854235184
EAN.:4099854235184
KOD KRAT.:OSELT5EX54/26/840
KOD VÝR.:4058075730472
EAN.:4058075730472
KOD KRAT.:OSEDS5/865EM
KOD VÝR.:4099854502354
EAN.:4099854502354
KOD KRAT.:OS4099854552465
KOD VÝR.:4099854552465
EAN.:4099854552465
KOD KRAT.:OSA7507ULT-02B
KOD VÝR.:4008321415165
EAN.:4008321415165
KOD KRAT.:OS4099854091490
KOD VÝR.:4099854091490
EAN.:4099854091490
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena