LEDVANCE LED zářivka SUPER. 0,438m T8 EM 5,1W 230V G13 4000K 900lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854432507
KOD VÝR.:4099854432507
EAN.:4099854432507
| Výrobce: | |
| Výrobce | NBB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209901101 |
| Šířka | 46 |
| Výška | 75 |
| Balení | 100 ks |
| Délka | 46 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 46 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 46 mm |
| Výška balení | 75 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| EAN | 8595209901101 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZTR40NBB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854432507
KOD VÝR.:4099854432507
EAN.:4099854432507
KOD KRAT.:OS4099854432064
KOD VÝR.:4099854432064
EAN.:4099854432064
KOD KRAT.:OSEMR162.1/827120
KOD VÝR.:4099854235184
EAN.:4099854235184
KOD KRAT.:OSELT5EX54/26/840
KOD VÝR.:4058075730472
EAN.:4058075730472
KOD KRAT.:OSEDS5/865EM
KOD VÝR.:4099854502354
EAN.:4099854502354
KOD KRAT.:OS4099854552465
KOD VÝR.:4099854552465
EAN.:4099854552465
KOD KRAT.:OSA7507ULT-02B
KOD VÝR.:4008321415165
EAN.:4008321415165
KOD KRAT.:OS4099854091490
KOD VÝR.:4099854091490
EAN.:4099854091490
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena