OSRAM LED žárovka filament A60 6.5WW/50W E27 2700lm 650lm 15Y ; zlatý vrchlík
KOD KRAT.:OSE4058075435346
KOD VÝR.:4058075435346
EAN.:4058075435346
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854579707 |
| Délka | 563.20 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1170 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854579707 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854579707 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854579714 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSE4058075435346
KOD VÝR.:4058075435346
EAN.:4058075435346
KOD KRAT.:PHLEDCPDL18/840MA
KOD VÝR.:872016928722800
EAN.:8720169287228
KOD KRAT.:OS4099854579820
KOD VÝR.:4099854579820
EAN.:4099854579820
KOD KRAT.:OS4099854551888
KOD VÝR.:4099854551888
EAN.:4099854551888
KOD KRAT.:OS4058075432932
KOD VÝR.:4058075432932
EAN.:4058075432932
KOD KRAT.:NAZTR40NBB
KOD VÝR.:359005000
EAN.:8595209901101
KOD KRAT.:OS4099854432507
KOD VÝR.:4099854432507
EAN.:4099854432507
KOD KRAT.:OS4099854432064
KOD VÝR.:4099854432064
EAN.:4099854432064
KOD KRAT.:OSEMR162.1/827120
KOD VÝR.:4099854235184
EAN.:4099854235184
KOD KRAT.:OSELT5EX54/26/840
KOD VÝR.:4058075730472
EAN.:4058075730472
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena