EATON jistič PL6 1-pól. 10A B 6kA
KOD KRAT.:EAPL6-B10/1
KOD VÝR.:286519
EAN.:4015082865191
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CLASSIC |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696419656 |
| Váha | .037 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 110 |
| Průměr | 60 |
| Energetická třída | A++ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 10.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 360 st. |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 4.5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718696733806 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696733806 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHLEDA5W/WW | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696419663 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696419656 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869641965601 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001242982 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EAPL6-B10/1
KOD VÝR.:286519
EAN.:4015082865191
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:KNDICHRO
KOD VÝR.:72109
EAN.:5905339721099
KOD KRAT.:AB3553-07929 B
KOD VÝR.:3553-07929 B
EAN.:8595017230615
KOD KRAT.:KKLHD17X17_HD
KOD VÝR.:LHD 17X17_HD
EAN.:8595057619920
KOD KRAT.:KKLV11X10_HD
KOD VÝR.:LV 11X10_HD
EAN.:8595057608504
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:ELCHSNTRUB1/SnCu
EAN.:8594037830911
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
KOD KRAT.:PHZH300KL40
KOD VÝR.:871951443280200
EAN.:8719514432802
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:PHLEDCPA4.5W/827
KOD VÝR.:8719514361300
EAN.:8719514361300
KOD KRAT.:SASPP2727B/25
KOD VÝR.:BAS.2MT.508/25
EAN.:8594031135609
KOD KRAT.:OSL58/840SPS
KOD VÝR.:4008321232922
EAN.:4008321232922
KOD KRAT.:OSL40/865C
KOD VÝR.:4008321960139
EAN.:4008321960139
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena