SAPISELCO stahovací páska 280 x 4.5 černá Kód:SEL.3.425 ;bli=100ks
KOD KRAT.:SASP45280C
KOD VÝR.:SEL.3.425
EAN.:8014748300621
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | PRAKTIK |
| Logistické informace: | |
| Balení | 28 ks |
| EAN | 8595017230165 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 62 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 9.3 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 52 mm |
| Výška balení | 93 mm |
| Druh strojku | zásuvka |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8595017230165 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB5518-2929 B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SASP45280C
KOD VÝR.:SEL.3.425
EAN.:8014748300621
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:AN211P/15X10/BILA
KOD VÝR.:5906194000954
EAN.:5906194000954
KOD KRAT.:BEP0042
KOD VÝR.:1906010100
EAN.:8595025363855
KOD KRAT.:SASP45360C
KOD VÝR.:SEL.3.426
EAN.:8014748300638
KOD KRAT.:SASP35200B
KOD VÝR.:SEL.2.211
EAN.:8014748300249
KOD KRAT.:SASP45360B
KOD VÝR.:SEL.2.426
EAN.:8014748300331
KOD KRAT.:SASP35200C
KOD VÝR.:SEL.3.211
EAN.:8014748300584
KOD KRAT.:AB3553-07929 B
KOD VÝR.:3553-07929 B
EAN.:8595017230615
KOD KRAT.:KKKO97V_HB
KOD VÝR.:KO 97 V_HB
EAN.:8595057600546
KOD KRAT.:KKLHD17X17_HD
KOD VÝR.:LHD 17X17_HD
EAN.:8595057619920
KOD KRAT.:KKLK80X282ZK_HB
KOD VÝR.:LK 80X28 2ZK
EAN.:8595057616370
KOD KRAT.:AMMIP22212
KOD VÝR.:MIP22212
EAN.:3606480147975
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:AMA9C30811
KOD VÝR.:A9C30811
EAN.:3606480088957
KOD KRAT.:PHLEDHFA7.2W/WHE
KOD VÝR.:871951434294100
EAN.:8719514342941
KOD KRAT.:VENTS125MATL
KOD VÝR.:1009214
EAN.:4823016217929
KOD KRAT.:MGLC200045/WW
KOD VÝR.:LC200045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100341
KOD KRAT.:MGLA10080
KOD VÝR.:LA10080
EAN.:4892657096859
KOD KRAT.:SI1L67
KOD VÝR.:1L67
EAN.:8592718028718
KOD KRAT.:BEP4535
KOD VÝR.:1440004901
EAN.:8592920080078
KOD KRAT.:OSQTECO11824S
KOD VÝR.:4050300638560
EAN.:4050300638560
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena