ELEMAN objímka plast.vnější závit E27 černá
KOD KRAT.:EE-AB135213000
KOD VÝR.:1352-13000
EAN.:8595108200404
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657103403 |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 87 x 45 mm |
| Balení | 60 ks |
| Váha | 0.059 kg |
| Délka | 87 |
| Průměr | 45 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 45 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Příkon | 7.7 W |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 87 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 810 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | MGLG221077/WW/E14 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657103403 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EE-AB135213000
KOD VÝR.:1352-13000
EAN.:8595108200404
KOD KRAT.:BEP0411
KOD VÝR.:1902040150
EAN.:8595025309389
KOD KRAT.:EE-AB135113000
KOD VÝR.:1351-13000
EAN.:8595108200367
KOD KRAT.:BEP1500N
KOD VÝR.:1903150001
EAN.:8592920076910
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:BEP0024N
KOD VÝR.:1905030023
EAN.:8592920117972
KOD KRAT.:OSIFLES10/830100BKS
KOD VÝR.:4058075768178
EAN.:4058075768178
KOD KRAT.:BEP1300N
KOD VÝR.:1903130001
EAN.:8592920076934
KOD KRAT.:BEP1400N
KOD VÝR.:1903140001
EAN.:8592920076927
KOD KRAT.:MGLG7104.8/CD/E27
KOD VÝR.:LG7104.8-E27-6500K
EAN.:4892657063899
KOD KRAT.:MGLG206068/WW/E27
KOD VÝR.:LG206068-OPv00-2700K
EAN.:4892657089325
KOD KRAT.:SIPP4/0
KOD VÝR.:PZ13
EAN.:8592718025953
KOD KRAT.:PHI17337/93/PN_pos
KOD VÝR.:8718696157053
EAN.:8718696157053
KOD KRAT.:OSISMPLUGOUT1.5WF
KOD VÝR.:4058075532120
EAN.:4058075532120
KOD KRAT.:EABPZ-FP-800/150-45
KOD VÝR.:286690
EAN.:4015082866907
KOD KRAT.:OSVXBOR300W/60COFR
KOD VÝR.:4008321137722
EAN.:4008321137722
KOD KRAT.:SP74901101
KOD VÝR.:74901101
EAN.:4013902941308
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena