PILA LED reflektor PAR16 4.7W/50W GU10 4000K 430lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Tuar |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696166079 |
| Váha | .7 kg |
| Rozměry | 185x150x179mm |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 165 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 23.4 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 190 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 234 mm |
| Barevné provedení | nerez |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Příkon | 9.5 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8718696166079 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17404/47/P0 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005561501 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696235102 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696235102 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
KOD KRAT.:PHI16483/93/P3
KOD VÝR.:8718696161340
EAN.:8718696161340
KOD KRAT.:MGFIB70500v2/830/20
KOD VÝR.:FIB70500v2/WH12-3000K
EAN.:4892657099522
KOD KRAT.:MDSBC12.7/6.4
KOD VÝR.:RCACS 12,7/6,4-1000
EAN.:8591120048550
KOD KRAT.:SIDA28
KOD VÝR.:DA28
EAN.:8592718018863
KOD KRAT.:AMMIP12108S
KOD VÝR.:MIP12108S
EAN.:3606480455964
KOD KRAT.:BEP0310R
KOD VÝR.:1902031008
EAN.:8592920016435
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena