PILA LED reflektor PAR16 4.7W/50W GU10 4000K 430lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW_pos
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
| Výrobce: | |
| Výrobce | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900970425 |
| Energetická třída | E |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6.4 cm |
| Příkon | 4.7 W |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 430 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8727900970425 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003038331 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872790097042500 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900970432 | box | 11 | ks |
| KOD | PHPIEGU104.7/CW | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW_pos
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:PHI16487/93/P3
KOD VÝR.:8718696161395
EAN.:8718696161395
KOD KRAT.:PHI8718696175286
KOD VÝR.:871869617528600
EAN.:8718696175286
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:AMINS44006
KOD VÝR.:INS44006
EAN.:3606489819200
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena