Schneider ASFORA komplet dvojnásobný zásuvka síťová 2P+PE POLAR
KOD KRAT.:AMEPH9800121
KOD VÝR.:EPH9800121
EAN.:3606480527678
| Výrobce: | |
| Produktová řada | TONO |
|---|---|
| Výrobce | MEGAMAN |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657099522 |
| Rozměry | 600 x 75 x 24 mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 600 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| přepravní rozměr cm | 60 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 80 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Typ svítidla | Liniová |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Výška balení | 30 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4892657099522 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGFIB70500v2/830/20 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH9800121
KOD VÝR.:EPH9800121
EAN.:3606480527678
KOD KRAT.:MDSBC12.7/6.4
KOD VÝR.:RCACS 12,7/6,4-1000
EAN.:8591120048550
KOD KRAT.:SIDA28
KOD VÝR.:DA28
EAN.:8592718018863
KOD KRAT.:AMMIP12108S
KOD VÝR.:MIP12108S
EAN.:3606480455964
KOD KRAT.:BEP0310R
KOD VÝR.:1902031008
EAN.:8592920016435
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena