EMOS prodlužovák 3-zásuvkový 5m bez vypínače P0315R 250V/16A
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920016435 |
| Délka | 10 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 90 mm |
| Délka přívodu | 10 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 31 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 310 mm |
| EAN | 8592920016435 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP0310R | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena