LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE HO AC T5 0.55m 10W/24W G5 1350lm/830 50Y
KOD KRAT.:OSEST5HOAC10830
KOD VÝR.:4099854081200
EAN.:4099854081200
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Mini.Pragma |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480455964 |
| Rozměry | 229x104x200mm |
| Šířka | 196 |
| Výška | 198 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| Délka balení | 104 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 200 mm |
| Výška balení | 104 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Druh strojku | rozvodnice |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Počet modulů | 8 |
| EAN | 3606480455964 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMMIP12108S | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480455961 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEST5HOAC10830
KOD VÝR.:4099854081200
EAN.:4099854081200
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OS4099854070037
KOD VÝR.:4099854070037
EAN.:4099854070037
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena