WAGO svorka s páčkou 5x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-415
KOD KRAT.:WG221-415
KOD VÝR.:0221-0415-60246266
EAN.:4055143234658
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 500 ks |
| EAN | 5906194000947 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 5906194000947 | ks | 1 | ks |
| KOD | AN211P/15X10/HNEDA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-415
KOD VÝR.:0221-0415-60246266
EAN.:4055143234658
KOD KRAT.:GP23AE
KOD VÝR.:1021002315
EAN.:4891199042140
KOD KRAT.:BEP5723
KOD VÝR.:3402107000
EAN.:8592920006641
KOD KRAT.:PAR14ZCBL2
KOD VÝR.:R14RZ/2BP
EAN.:5410853032809
KOD KRAT.:PAR20ZCBL2
KOD VÝR.:R20RZ/2BP
EAN.:5410853032779
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:HDL829
KOD VÝR.:L829
EAN.:8595118848139
KOD KRAT.:SEZSPE7ZE
KOD VÝR.:PE 7 ZE
EAN.:5907484332878
KOD KRAT.:PHI8721103110053
KOD VÝR.:872110311005300
EAN.:8721103110053
KOD KRAT.:DRLR44BL2
KOD VÝR.:5000394504424
EAN.:5000394504424
KOD KRAT.:BEPM1011
KOD VÝR.:1914090072
EAN.:8595025389916
KOD KRAT.:MGLA10027
KOD VÝR.:LA10027
KOD KRAT.:MOETE/1W/B/1/SA/ATWH
KOD VÝR.:OZN/ETE/1W/B/1/SA/AT/WH
EAN.:5902448932712
KOD KRAT.:KNGU10
KOD VÝR.:00402
EAN.:5905339004024
KOD KRAT.:BEN3113
KOD VÝR.:1703225021
EAN.:8592920064115
KOD KRAT.:VAHV399BL1
KOD VÝR.:V399
EAN.:4008496245772
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena