PHILIPS kruhová zářivka TL-E 22W/840 G10q
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300006802 |
| Váha | 0.0404 kg |
| Délka | 42 |
| Balení | 20 ks |
| Průměr | 51 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 12 mm |
| Patice | GZ6.35 |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 12 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Životnost | 50 hod |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 100 W |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Typ reflektoru | MR16 |
| EAN | 4050300006802 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300946436 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSHLX64627 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHELEDT6/840
KOD VÝR.:872016919409000
EAN.:8720169194090
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:PHI50583/30/PN
KOD VÝR.:8718696164846
EAN.:8718696164846
KOD KRAT.:OSH64440SAX
KOD VÝR.:4058075094277
EAN.:4058075094277
KOD KRAT.:TESZ3565
KOD VÝR.:40003565
EAN.:8595557035657
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
KOD KRAT.:PHLEDTF4.5W/827/BL
KOD VÝR.:871869978335802
EAN.:8718699783358
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena