OSRAM halogenová žárovka HLX64627 100W 12V GZ6.35 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Produktová řada | HALOLINE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321977670 |
| Délka | 114.20 |
| Balení | 20 ks |
| Průměr | 12 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 126 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 12.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 2220 lm |
| Šířka balení | 18 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2900 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T4 |
| uwe filter | NE |
| Výška balení | 21 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | R7s |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 120 W |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4008321977670 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321977687 | box | 11 | ks |
| EAN | 4008321928115 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321952646 | box | 11 | ks |
| KOD | OSH64696ECO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:OSEDD7/830EM
KOD VÝR.:4058075823136
EAN.:4058075823136
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.9/830
KOD VÝR.:871951430871800
EAN.:8719514308718
KOD KRAT.:MGLG268155-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268155-OPv00
EAN.:4892657114980
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288157
KOD VÝR.:871951428815700
EAN.:8719514288157
KOD KRAT.:MGLG6104CS/WW/E27
KOD VÝR.:LG6104CS-E27-2700K
EAN.:4892657052442
KOD KRAT.:PHIH8719514342347
KOD VÝR.:871951434234700
EAN.:8719514342347
KOD KRAT.:PHIH8720169155114
KOD VÝR.:8720169155114
EAN.:8720169155114
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena