PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169194090 |
| Rozměry | 452x28x452mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 51.8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 31 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 518 mm |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 600 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929003613801 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDT6/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169194106 | box | 11 | ks |
| EAN | 8720169194090 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016919409000 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:PHL18/10
KOD VÝR.:871150026325440
EAN.:8711500263254
KOD KRAT.:TESZ3566
KOD VÝR.:40003566
EAN.:8595557035466
KOD KRAT.:TESZ3565
KOD VÝR.:40003565
EAN.:8595557035657
KOD KRAT.:PHLEDG7W/WW
KOD VÝR.:871869976469200
EAN.:8718699764692
KOD KRAT.:PHLEDA17.5W/WW
KOD VÝR.:871869976457900
EAN.:8718699764579
KOD KRAT.:MGLG7109.6/WW/E27
KOD VÝR.:LG719.6-E27-2700K
EAN.:4892657098853
KOD KRAT.:PHELEDTC18/830HO
KOD VÝR.:871951448646100
EAN.:8719514486461
KOD KRAT.:OSEDD6/830EMM
KOD VÝR.:4058075823099
EAN.:4058075823099
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena