OSRAM halogenová žárovka HALOPIN PRO 66733 33W 230V G9
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HALOPIN PRO |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Balení | 20 ks |
| EAN | 4008321945334 |
| Váha | 0.003 kg |
| Délka | 43 |
| Průměr | 14 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 70 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 23 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T4 |
| uwe filter | true |
| Výška balení | 22 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G9 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 50 W |
| Světelný tok | 740 lm |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4008321945341 | box | 11 | ks |
| KOD | OSH66748PRO | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321945334 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075308138 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:KACYKY3C1.5
KOD VÝR.:5907802038000
EAN.:5907802038000
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:PHI8720169173828
KOD VÝR.:8720169173828
EAN.:8720169173828
KOD KRAT.:PHZIR150
KOD VÝR.:871150057520325
EAN.:8711500575203
KOD KRAT.:NAH385006000
KOD VÝR.:385006000
EAN.:8595209907356
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:MOZHS3
KOD VÝR.:ZHS3
EAN.:8595073782271
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena