OSRAM halogenová žárovka HLX64250 20W 6V G4 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Watch |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394068285 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Stříbro-oxidová |
| Označení IEC | SR57 |
| Označení zdroje | 399/395 |
| Podskupina zboží | hodinkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| EAN | 5000394068278 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394068285 | box | 11 | bli |
| KOD | DRH399/395BL1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 509367779 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394939912 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:OSHLX64642
KOD VÝR.:4050300012025
EAN.:4050300012025
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
KOD KRAT.:MGLG6104CS/WW/E27
KOD VÝR.:LG6104CS-E27-2700K
EAN.:4892657052442
KOD KRAT.:OSHLX64634
KOD VÝR.:4050300006819
EAN.:4050300006819
KOD KRAT.:PHLEDH8720169229976
KOD VÝR.:872016922997600
EAN.:8720169229976
KOD KRAT.:MGLG268155-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268155-OPv00
EAN.:4892657114980
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
KOD KRAT.:AMEPH2800323
KOD VÝR.:EPH2800323
EAN.:3606480525964
KOD KRAT.:OSEPARFB5W
KOD VÝR.:4058075114241
EAN.:4058075114241
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena