PHILIPS základna.pro.sam.montáž ZR750 3C BA (GA70-2) ;černá
KOD KRAT.:PHQZRS7503CBABK
KOD VÝR.:871869607462699
EAN.:8718696074626
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Produktová řada | LUMILUX |
| Logistické informace: | |
| Balení | 25 ks |
| EAN | 4050300517957 |
| Váha | 0.2586 kg |
| Délka | 1500 |
| Průměr | 26 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 1515 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| plnospektrální zdroj | NE |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 26 |
| přepravní rozměr cm | 151.5 cm |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 27 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | T8 |
| Užití | Obecný |
| Výška balení | 27 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G13 |
| Příkon | 58 W |
| Světelný tok | 5200 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4050300517957 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300517964 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSL58/840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQZRS7503CBABK
KOD VÝR.:871869607462699
EAN.:8718696074626
KOD KRAT.:PHIW8719514554658
KOD VÝR.:871951455465800
EAN.:8719514554658
KOD KRAT.:MGLA10059
KOD VÝR.:LA10059
EAN.:4892657089677
KOD KRAT.:PHLEDB7/CWF/E14
KOD VÝR.:8719514309685
EAN.:8719514309685
KOD KRAT.:TD28004144
KOD VÝR.:28004144
EAN.:9006210793696
KOD KRAT.:AN211P/15x10/SM
KOD VÝR.:5906194000930
EAN.:5906194000930
KOD KRAT.:ENH392/384MBL1
KOD VÝR.:7638900083095
KOD KRAT.:GPZR20
KOD VÝR.:1012402000
EAN.:4891199000072
KOD KRAT.:GP910ABL2
KOD VÝR.:1021091012
EAN.:4891199000065
KOD KRAT.:AM13445
KOD VÝR.:13445
EAN.:3303430134459
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena