MEGAMAN přísluš filtr pro MARCO 37/52W ;žlutá
KOD KRAT.:MGLA10059
KOD VÝR.:LA10059
EAN.:4892657089677
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Bulb RGB |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514554658 |
| Rozměry | 101x45x45mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 16 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| EAN | 8719514554658 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003499701 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951455465800 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8719514554658 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003499722 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514554665 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MGLA10059
KOD VÝR.:LA10059
EAN.:4892657089677
KOD KRAT.:PHLEDB7/CWF/E14
KOD VÝR.:8719514309685
EAN.:8719514309685
KOD KRAT.:TD28004144
KOD VÝR.:28004144
EAN.:9006210793696
KOD KRAT.:AN211P/15x10/SM
KOD VÝR.:5906194000930
EAN.:5906194000930
KOD KRAT.:ENH392/384MBL1
KOD VÝR.:7638900083095
KOD KRAT.:GPZR20
KOD VÝR.:1012402000
EAN.:4891199000072
KOD KRAT.:GP910ABL2
KOD VÝR.:1021091012
EAN.:4891199000065
KOD KRAT.:AM13445
KOD VÝR.:13445
EAN.:3303430134459
KOD KRAT.:MOSTL4000C3/ND
KOD VÝR.:STL4000C3/ND
EAN.:8596099010553
KOD KRAT.:BEP5731
KOD VÝR.:3402116000
EAN.:8592920084304
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena