TRIDONIC driver LED T LC 075W 1100-1400mA 54V flexC DIP Switch lp SNC4
KOD KRAT.:TD28004144
KOD VÝR.:28004144
EAN.:9006210793696
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514309685 |
| Váha | .025 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B38 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | svíčková žárovka |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 7 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08719514309692 | box | 11 | ks |
| EAN | 8719514309685 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002978755 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDB7/CWF/E14 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:TD28004144
KOD VÝR.:28004144
EAN.:9006210793696
KOD KRAT.:AN211P/15x10/SM
KOD VÝR.:5906194000930
EAN.:5906194000930
KOD KRAT.:ENH392/384MBL1
KOD VÝR.:7638900083095
KOD KRAT.:GPZR20
KOD VÝR.:1012402000
EAN.:4891199000072
KOD KRAT.:GP910ABL2
KOD VÝR.:1021091012
EAN.:4891199000065
KOD KRAT.:AM13445
KOD VÝR.:13445
EAN.:3303430134459
KOD KRAT.:MOSTL4000C3/ND
KOD VÝR.:STL4000C3/ND
EAN.:8596099010553
KOD KRAT.:BEP5731
KOD VÝR.:3402116000
EAN.:8592920084304
KOD KRAT.:FPWT30
KOD VÝR.:4WT-30
EAN.:5906197305063
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena