PHILIPS HUE Turaco Hue pedestal anthracite 1xA60 WCA
KOD KRAT.:PHH8721103118455
KOD VÝR.:872110311845500
EAN.:8721103118455
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | SILVER |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900083095 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Stříbro-oxidová |
| Označení IEC | SR41 |
| Označení zdroje | 392/384 |
| Podskupina zboží | hodinkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| KOD | ENH392/384MBL1 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PHH8721103118455
KOD VÝR.:872110311845500
EAN.:8721103118455
KOD KRAT.:MOSTL4000C3/ND
KOD VÝR.:STL4000C3/ND
EAN.:8596099010553
KOD KRAT.:PHIW8720169072039
KOD VÝR.:872016907203900
EAN.:8720169072039
KOD KRAT.:AMEPH0100171
KOD VÝR.:EPH0100171
EAN.:3606480729232
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena