Schneider rozvodnice.přísl. sada 5 svorkovnic pro Kaedra ; 4 vodiče
KOD KRAT.:AM13445
KOD VÝR.:13445
EAN.:3303430134459
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199000065 |
| Šířka | 12 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 12 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR1 |
| Označení zdroje | LR1/E90 |
| Podskupina zboží | speciální baterie |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 12 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 4891199000065 | bli | 5 | ks |
| EAN | 4891199000614 | box | 11 | ks |
| KOD | GP910ABL2 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AM13445
KOD VÝR.:13445
EAN.:3303430134459
KOD KRAT.:MOSTL4000C3/ND
KOD VÝR.:STL4000C3/ND
EAN.:8596099010553
KOD KRAT.:BEP5731
KOD VÝR.:3402116000
EAN.:8592920084304
KOD KRAT.:FPWT30
KOD VÝR.:4WT-30
EAN.:5906197305063
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND
EAN.:8596099024789
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena