PHILIPS HUE-WCA Essential bulb A60 8W/60W E27 2200-6500K/RGB 806lm
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392182
KOD VÝR.:8720169392182
EAN.:8720169392182
| Výrobce: | |
| Produktová řada | LED inspection lamp |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899623835 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 90 mm |
| Napětí | 3.7 V |
| Podskupina zboží | pracovní |
| přepravní rozměr cm | 26.2 cm |
| Příkon | 16.5 W |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Šířka balení | 50 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Užití | pracovní |
| Výška balení | 262 mm |
| Světelný tok | 500 lm |
| EAN | 4052899623835 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS23835 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392182
KOD VÝR.:8720169392182
EAN.:8720169392182
KOD KRAT.:AMMIP22212
KOD VÝR.:MIP22212
EAN.:3606480147975
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:AMA9C30811
KOD VÝR.:A9C30811
EAN.:3606480088957
KOD KRAT.:PHLEDHFA7.2W/WHE
KOD VÝR.:871951434294100
EAN.:8719514342941
KOD KRAT.:VENTS125MATL
KOD VÝR.:1009214
EAN.:4823016217929
KOD KRAT.:MGLC200045/WW
KOD VÝR.:LC200045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100341
KOD KRAT.:MGLA10080
KOD VÝR.:LA10080
EAN.:4892657096859
KOD KRAT.:SI1L67
KOD VÝR.:1L67
EAN.:8592718028718
KOD KRAT.:BEP4535
KOD VÝR.:1440004901
EAN.:8592920080078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena