PHILIPS HUE-WHITE filam.žárovka A60 7.2W/NIL E27 2100K 580lm Dim 15Y˙
KOD KRAT.:PHLEDHFA7.2W/WHE
KOD VÝR.:871951434294100
EAN.:8719514342941
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | Acti 9 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480088957 |
| Rozměry | 85x75x170mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 85 mm |
| Druh strojku | relé |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 17 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 170 mm |
| Výška balení | 75 mm |
| Zástavbová hloubka | 43.5 |
| Způsob montáže | na DIN lištu |
| Napětí | 220-240 V |
| Proudová zátěž | 16 A |
| EAN | 13606480088954 | bal | 4 | ks |
| EAN | 3606480088957 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9C30811 | ks | 1 | ks |
| EAN | 43606480088955 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDHFA7.2W/WHE
KOD VÝR.:871951434294100
EAN.:8719514342941
KOD KRAT.:VENTS125MATL
KOD VÝR.:1009214
EAN.:4823016217929
KOD KRAT.:MGLC200045/WW
KOD VÝR.:LC200045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100341
KOD KRAT.:MGLA10080
KOD VÝR.:LA10080
EAN.:4892657096859
KOD KRAT.:SI1L67
KOD VÝR.:1L67
EAN.:8592718028718
KOD KRAT.:BEP4535
KOD VÝR.:1440004901
EAN.:8592920080078
KOD KRAT.:OSQTECO11824S
KOD VÝR.:4050300638560
EAN.:4050300638560
KOD KRAT.:PHI15388/30/16
KOD VÝR.:8718291443605
EAN.:8718291443605
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena