PHILIPS HUE-WA žárovka A60 6W/40W 2200-6500K 800lm Dim 2-pack˙
KOD KRAT.:PHLEDH8719514328242
KOD VÝR.:871951432824200
EAN.:8719514328242
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 White Filament |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514342941 |
| Rozměry | 115x60x60mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 580 lm |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2100 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 174 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08719514342958 | bal | 4 | ks |
| GPC | 929003051401 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514342941 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDHFA7.2W/WHE | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514328242
KOD VÝR.:871951432824200
EAN.:8719514328242
KOD KRAT.:PHIH8719514342262
KOD VÝR.:871951434226200
EAN.:8719514342262
KOD KRAT.:VENTS125MATL
KOD VÝR.:1009214
EAN.:4823016217929
KOD KRAT.:MGLC200045/WW
KOD VÝR.:LC200045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100341
KOD KRAT.:MGLA10080
KOD VÝR.:LA10080
EAN.:4892657096859
KOD KRAT.:SI1L67
KOD VÝR.:1L67
EAN.:8592718028718
KOD KRAT.:BEP4535
KOD VÝR.:1440004901
EAN.:8592920080078
KOD KRAT.:OSQTECO11824S
KOD VÝR.:4050300638560
EAN.:4050300638560
KOD KRAT.:PHI15388/30/16
KOD VÝR.:8718291443605
EAN.:8718291443605
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena