SEZ krabice na omítku 4mm 4-svorky IP43 6456-13 se svorkovnicí ;bílá
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Mini.Pragma |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | 377x98x294mm |
| Šířka | 294 |
| Výška | 377 |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 3606480147975 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| Délka balení | 90 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 29.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 295 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| Zástavbová hloubka | 80 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Druh strojku | rozvodnice |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Počet modulů | 24 |
| KOD | AMMIP22212 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480147972 | box | 11 | ks |
| EAN | 3606480147975 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:AMA9C30811
KOD VÝR.:A9C30811
EAN.:3606480088957
KOD KRAT.:PHLEDHFA7.2W/WHE
KOD VÝR.:871951434294100
EAN.:8719514342941
KOD KRAT.:VENTS125MATL
KOD VÝR.:1009214
EAN.:4823016217929
KOD KRAT.:MGLC200045/WW
KOD VÝR.:LC200045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100341
KOD KRAT.:MGLA10080
KOD VÝR.:LA10080
EAN.:4892657096859
KOD KRAT.:SI1L67
KOD VÝR.:1L67
EAN.:8592718028718
KOD KRAT.:BEP4535
KOD VÝR.:1440004901
EAN.:8592920080078
KOD KRAT.:OSQTECO11824S
KOD VÝR.:4050300638560
EAN.:4050300638560
KOD KRAT.:PHI15388/30/16
KOD VÝR.:8718291443605
EAN.:8718291443605
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena