OSRAM předřad.elektron. QUICKTRONIC ECONOMIC QT-ECO 1x18-24/220-240 S
KOD KRAT.:OSQTECO11824S
KOD VÝR.:4050300638560
EAN.:4050300638560
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920080078 |
| Rozměry | 35x33x257mm |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | černá/zelená |
| Délka balení | 46 mm |
| Dosvit | 40 m |
| Kapacita | 2200mAh mAh |
| Krytí | IPXX |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | nabíjecí |
| Podskupina zboží | pracovní |
| pozn. | hák+magnet |
| přepravní rozměr cm | 35.5 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 670 lm |
| Šířka balení | 95 mm |
| Užití | pracovní |
| Výška balení | 355 mm |
| EAN | 8592920080078 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP4535 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSQTECO11824S
KOD VÝR.:4050300638560
EAN.:4050300638560
KOD KRAT.:PHI15388/30/16
KOD VÝR.:8718291443605
EAN.:8718291443605
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena