MODUS náhradní sklo ke svítidlu KSS/KSL 1512mm opál
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
| Výrobce: | |
| Produktová řada | QTP |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321329035 |
| Váha | 0.53 kg |
| Délka | 280.00 |
| Rozměry | 28x3x2,1cm |
| Šířka | 30.00 |
| Výška | 21.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 280 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 30 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 21 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 4008321329035 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQTP511435 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321329042 | bal | 4 | ks |
| EAN | 4008321061515 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
KOD KRAT.:PHIH17429/30/P7
KOD VÝR.:8718696170489
EAN.:8718696170489
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:PHI31246/31/P0
KOD VÝR.:8718696169414
EAN.:8718696169414
KOD KRAT.:BER5060
KOD VÝR.:1804300100
EAN.:8595025317551
KOD KRAT.:OSH64571240V
KOD VÝR.:4050300283388
EAN.:4050300283388
KOD KRAT.:KKMP3-3CH_ZNCR
KOD VÝR.:MP3-3CH_ZNCR
EAN.:8595057651494
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZEL
KOD VÝR.:5906194000978
EAN.:5906194000978
KOD KRAT.:MO1674004001
KOD VÝR.:1674004001
EAN.:8595073750775
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena