EMOS zvonek bezdrátový AC P5733W Kód:P5733W
KOD KRAT.:BEP5733W
KOD VÝR.:3402122000
EAN.:8592920105962
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2500 ks |
| EAN | 8595025317551 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 16 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 4.6 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 16 mm |
| Výška balení | 46 mm |
| KOD | BER5060 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025317551 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025334305 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025357472 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP5733W
KOD VÝR.:3402122000
EAN.:8592920105962
KOD KRAT.:AMLVSXN318
KOD VÝR.:LVSXN318
EAN.:3606482041127
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena