EMOS anténní konektor IEC spojka přímá A 223 R Kód:R5060
KOD KRAT.:BER5060
KOD VÝR.:1804300100
EAN.:8595025317551
| Produktová řada | SOFTLINE |
|---|---|
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Typ svítidla | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696169414 |
| Délka | 570 |
| Šířka | 115 |
| Výška | 60 |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 25 W |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8718696169414 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI31246/31/P0 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005683902 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401895785 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BER5060
KOD VÝR.:1804300100
EAN.:8595025317551
KOD KRAT.:OSH64571240V
KOD VÝR.:4050300283388
EAN.:4050300283388
KOD KRAT.:KKMP3-3CH_ZNCR
KOD VÝR.:MP3-3CH_ZNCR
EAN.:8595057651494
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZEL
KOD VÝR.:5906194000978
EAN.:5906194000978
KOD KRAT.:MO1674004001
KOD VÝR.:1674004001
EAN.:8595073750775
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27WF
KOD VÝR.:4058075609792
EAN.:4058075609792
KOD KRAT.:PCE0156TT
KOD VÝR.:015-6TT
EAN.:9003399230103
KOD KRAT.:AMWDE000613
KOD VÝR.:WDE000613
EAN.:3303432400354
KOD KRAT.:PHIH8720169331037
KOD VÝR.:8720169331037
EAN.:8720169331037
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena