ABB TANGO zásuvka 2-násobná 2x2P+PE clonky natoč.dutina ;bílá
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Impress |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696170489 |
| Rozměry | 77x45x45mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 55 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Výška balení | 174 mm |
| Krytí | IP44 |
| Světelný tok | 1200 lm |
| EAN | 8718696170489 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17429/30/P7 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005730601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:PHI31246/31/P0
KOD VÝR.:8718696169414
EAN.:8718696169414
KOD KRAT.:BER5060
KOD VÝR.:1804300100
EAN.:8595025317551
KOD KRAT.:OSH64571240V
KOD VÝR.:4050300283388
EAN.:4050300283388
KOD KRAT.:KKMP3-3CH_ZNCR
KOD VÝR.:MP3-3CH_ZNCR
EAN.:8595057651494
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZEL
KOD VÝR.:5906194000978
EAN.:5906194000978
KOD KRAT.:MO1674004001
KOD VÝR.:1674004001
EAN.:8595073750775
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27WF
KOD VÝR.:4058075609792
EAN.:4058075609792
KOD KRAT.:PCE0156TT
KOD VÝR.:015-6TT
EAN.:9003399230103
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena