MODUS přísluš. pro spodní montáž sv. F4x ( sada ) Kód: 1674004001
KOD KRAT.:MO1674004001
KOD VÝR.:1674004001
EAN.:8595073750775
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 500 ks |
| EAN | 5906194000978 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 5906194000978 | ks | 1 | ks |
| KOD | AN211P/15X10/ZEL | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MO1674004001
KOD VÝR.:1674004001
EAN.:8595073750775
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27WF
KOD VÝR.:4058075609792
EAN.:4058075609792
KOD KRAT.:PCE0156TT
KOD VÝR.:015-6TT
EAN.:9003399230103
KOD KRAT.:AMWDE000613
KOD VÝR.:WDE000613
EAN.:3303432400354
KOD KRAT.:PHIH8720169331037
KOD VÝR.:8720169331037
EAN.:8720169331037
KOD KRAT.:SASP45360C
KOD VÝR.:SEL.3.426
EAN.:8014748300638
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena