MODUS přívodní kabel 3x0.75 ttransparentní+bílý.kryt ;Kód: ZHS3/B
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057651494 |
| Délka | 3 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 8.66 mm |
| Materiál | Kov |
| Podskupina zboží | Krabice |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 8.66 mm |
| Výška balení | 8.66 mm |
| EAN | 8595057651494 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKMP3-3CH_ZNCR | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZEL
KOD VÝR.:5906194000978
EAN.:5906194000978
KOD KRAT.:MO1674004001
KOD VÝR.:1674004001
EAN.:8595073750775
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27WF
KOD VÝR.:4058075609792
EAN.:4058075609792
KOD KRAT.:PCE0156TT
KOD VÝR.:015-6TT
EAN.:9003399230103
KOD KRAT.:AMWDE000613
KOD VÝR.:WDE000613
EAN.:3303432400354
KOD KRAT.:PHIH8720169331037
KOD VÝR.:8720169331037
EAN.:8720169331037
KOD KRAT.:SASP45360C
KOD VÝR.:SEL.3.426
EAN.:8014748300638
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena