LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE AC T8 1.2m 16W/36W G13 1800lm/840 30Y
KOD KRAT.:OSELST8AC36/16/840
KOD VÝR.:4099854075162
EAN.:4099854075162
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SubstiTUBE |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075817852 |
| Délka | 1212 |
| Průměr | 25.6 mm |
| Energetická třída | E |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 29 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 133.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 29 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | T8 |
| Výška balení | 1335 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 16 W |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Úhel vyzařování | 200 st. |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075817852 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEST8EAM/16/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075817869 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSELST8AC36/16/840
KOD VÝR.:4099854075162
EAN.:4099854075162
KOD KRAT.:MOHEL/1W/C/1/SA/X/OP
KOD VÝR.:OZN/HEL/1W/C/1/SA/X/OP
EAN.:5902869504215
KOD KRAT.:OSIEMDL1001HMT
KOD VÝR.:AC363460045
EAN.:AC363460045
KOD KRAT.:MOZH/UNI4
KOD VÝR.:ZH/UNI4
EAN.:8596099057305
KOD KRAT.:MOSPMI1000KO4V2CB/ND
KOD VÝR.:SPMI1000KO4V2CB/ND
EAN.:8595073794366
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:FA39036
KOD VÝR.:39036
EAN.:8429760812265
KOD KRAT.:PHIH8719514338623
KOD VÝR.:871951433862300
EAN.:8719514338623
KOD KRAT.:MOTL/1W/C/1/SA/X/TR
KOD VÝR.:OZN/TL/1W/C/1/SA/X/TR
EAN.:5902448959665
KOD KRAT.:AB1SVR427041R0000
KOD VÝR.:1SVR427041R0000
EAN.:4016779661164
KOD KRAT.:MOLV3P/O/2W/B/1/SEXW
KOD VÝR.:OZN/LV3P/O/2W/B/1/SE/X/WH
EAN.:5902869579985
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena