WAGO svorka s páčkou 3x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-413
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SPMI |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073794366 |
| Průměr | 190 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 230 mm |
| Krytí | IP43 |
| materiál krytu (u svítidel) | Sklo - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| přepravní rozměr cm | 23 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 200 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | downlight |
| Účinnost svítidla | 100 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 190 |
| Výřez | 178 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| Výška/hloubka | 78 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 78 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 1000 lm |
| EAN | 8595073794366 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOSPMI1000KO4V2CB/ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:FA39036
KOD VÝR.:39036
EAN.:8429760812265
KOD KRAT.:PHIH8719514338623
KOD VÝR.:871951433862300
EAN.:8719514338623
KOD KRAT.:MOTL/1W/C/1/SA/X/TR
KOD VÝR.:OZN/TL/1W/C/1/SA/X/TR
EAN.:5902448959665
KOD KRAT.:AB1SVR427041R0000
KOD VÝR.:1SVR427041R0000
EAN.:4016779661164
KOD KRAT.:MOLV3P/O/2W/B/1/SEXW
KOD VÝR.:OZN/LV3P/O/2W/B/1/SE/X/WH
EAN.:5902869579985
KOD KRAT.:MOLV236RETROFITLOS84
KOD VÝR.:LV236RETROFIT/LOS840
EAN.:8596099053222
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena